Klasse A: Competitie driebanden groot ( 1 Tafel )    /    Klasse D: Divisie driebanden groot ( 2 Tafels )
Klasse B: Competitie driebanden klein ( 1 Tafel )     /    Klasse C: Competitie libre klein ( 1 Tafel )
Senioren Biljarten Regio Twente libre klein ( 1 Tafel )
Wedstrijden lokaliteit: Cafe De Haven Industriestraat 206 7553 CW HENGELO OV
Seizoen  2019-2020
Ma. 11/Nov/2019 13:30 L2 B 11 Senioren De Haven 2 `t Lansink 1 klein
Ma. 11/Nov/2019 19:30 C2 A 13 De Haven 7 EGB1 klein
Do. 14/Nov/2019 19:30 B2 B 13 De Haven 5 Twentse Haagje 2 klein
Do. 14/Nov/2019 19:30 C4 A 13 De Haven 9 BV Mie`n Moat 2 klein
Ma. 18/Nov/2019 13:30 L1 A 12 Senioren De Haven 1 Twente Senioren 1 klein
Ma. 18/Nov/2019 19:00 District voorronde Driebanden groot eerste klasse, groep C Op 2 tafels groot
Di. 19/Nov/2019 19:00 C1 A 14 De Haven 6 Nova’88 2 klein
Wo. 20/Nov/2019 20:00 A A 12 Haven 3 Stokkers 2 Op 2 tafels groot
Do. 21/Nov/2019 20:00 A A 12 Haven 2 Stuupke 8 Op 2 tafels groot
Za. 23/Nov/2019 13:00 D3 5 9 De Haven 1 Cafe Biljart Siemens 2 Op 2 tafels groot
Ma. 25/Nov/2019 13:30 L2 B 13 Senioren De Haven 2 De Soos 2 klein
Ma. 25/Nov/2019 19:30 C2 A 15 De Haven 7 B.I.O.S. 6 klein
Ma. 25/Nov/2019 19:00 District voorronde Driebanden groot eerste klasse, groep C Op 2 tafels groot
Do. 28/Nov/2019 19:30 B1 A 15 De Haven 4 OBK’70 1 klein
Do. 28/Nov/2019 19:30 B2 B 15 De Haven 5 DBC `2000 3 klein
Vr. 29/Nov/2019 19:30 C3 C 15 De Haven 8 BV`74 10 klein
Ma. 2/Dec/2019 13:30 L1 A 14 Senioren De Haven 1 Pomerans 1 klein
Wo. 04/Dec/2019 20:00 A A 14 Haven 3 Doortjes Eetcafe 1 Op 2 tafels groot
Do. 05/Dec/2019 19:30 C4 A 16 De Haven 9 DVO Hengelo 5 klein
Ma. 9/Dec/2019 13:30 L2 B 15 Senioren De Haven 2 Anholtskamp 3 klein
Di. 10/Dec/2019 19:00 C1 A 17 De Haven 6 BV’74 6 klein
Do. 12/Dec/2019 19:30 B1 A 17 De Haven 4 Nova’88 1 klein
Do. 12/Dec/2019 19:30 B2 B 17 De Haven 5 Krab 2 klein
Do. 12/Dec/2019 20:00 A A 15 Haven 2 Driehoek 2 Op 2 tafels groot
Vr. 13/Dec/2019 19:30 C3 C 17 De Haven 8 Top 3 klein
Vr. 13/Dec/2019 19:00 District finale Driebanden groot eerste klasse Op 2 tafels groot
Za. 14/Dec/2019 ?????? District finale Driebanden groot eerste klasse Op 2 tafels groot
Ma. 16/Dec/2019 19:30 C2 A 18 De Haven 7 BV Nationaal 1 klein
Wo. 18/Dec/2019 20:00 A A 16 Haven 3 Bousema Lochem 4 Op 2 tafels groot
Do. 19/Dec/2019 19:30 B2 B 18 De Haven 5 Roozeboom 2 klein
Vr. 20/Dec/2019 19:30 C3 C 18 De Haven 8 Centrum 4 klein
Za. 21/Dec/2019 13:00 D3 5 11 De Haven 1 Kiri-Casino Op 2 tafels groot
Di. 07/Jan/2020 19:00 C1 A 20 De Haven 6 Grens Ribbelt 2 klein
Do. 09/Jan/2020 19:30 C4 A 20 De Haven 9 Oale Toor`n 3 klein
Do. 09/Jan/2020 20:00 A A 17 Haven 2 Stokkers 3 Op 2 tafels groot
Ma. 13/Jan/2020 13:30 L2 B 16 Senioren De Haven 2 Noabershoes 1 klein
Ma. 13/Jan/2020 19:30 C2 A 21 De Haven 7 Minkmaat/den 2 klein
Wo. 15/Jan/2020 20:00 A A 18 Haven 3 Stuupke 8 Op 2 tafels groot
Do. 16/Jan/2020 19:30 B1 A 21 De Haven 4 BCA ALMELO 2 klein
Do. 16/Jan/2020 19:30 B2 B 21 De Haven 5 Oale Toor`n 2 klein
Vr. 17/Jan/2020 19:30 C3 C 21 De Haven 8 Twentehallen 2 klein
Di. 21/Jan/2020 19:00 C1 A 22 De Haven 6 BCA ALMELO 1 klein
Wo. 22/Jan/2020 20:00 A A 19 Haven 2 Driehoek 1 Op 2 tafels groot
Do. 23/Jan/2020 19:30 C4 A 22 De Haven 9 `t Wilbert 7 klein
Za. 25/Jan/2020 13:00 D3 5 12 De Haven 1 Beauty Sauna Peize Op 2 tafels groot
Ma. 27/Jan/2020 13:30 L2 B 18 Senioren De Haven 2 Deep`n 2 klein
Wo. 29/Jan/2020 19:00 District voorronde Bandstoten klein eerste klasse, groep C klein
Do. 30/Jan/2020 19:30 B2 B 23 De Haven 5 BV `74 5 klein
Do. 30/Jan/2020 19:30 C4 A 23 De Haven 9 Nova 88 7 klein
Ma. 3/Feb/2020 13:30 L1 A 19 Senioren De Haven 1 De Trekpleister 3 klein
Ma. 03/Feb/2020 19:30 C2 A 24 De Haven 7 Twentehallen 1 klein
Wo. 05/Feb/2020 19:00 District voorronde Bandstoten klein eerste klasse, groep C klein
Wo. 05/Feb/2020 20:00 A A 21 Haven 3 Driehoek 2 Op 2 tafels groot
Vr. 07/Feb/2020 19:30 C3 C 24 De Haven 8 Brockie 3 klein
Ma. 10/Feb/2020 13:30 L1 A 20 Senioren De Haven 1 De Trekpleister 1 klein
Di. 11/Feb/2020 19:00 C1 A 25 De Haven 6 Centrum 1 klein
Do. 13/Feb/2020 19:30 B1 A 25 De Haven 4 Grens Ribbelt 6 klein
Do. 13/Feb/2020 19:30 C4 A 25 De Haven 9 Mekkelholt 3 klein
Do. 13/Feb/2020 20:00 A A 22 Haven 2 Bousema Lochem 5 Op 2 tafels groot
Za. 15/Feb/2020 13:00 D3 5 15 De Haven 1 De Harmonie Groningen Op 2 tafels groot
Ma. 17/Feb/2020 13:30 L2 B 21 Senioren De Haven 2 Michgorius 3 klein
Ma. 17/Feb/2020 19:30 C2 A 26 De Haven 7 Grens Ribbelt 3 klein
Wo. 19/Feb/2020 20:00 A A 23 Haven 3 Stokkers 3 Op 2 tafels groot
Do. 20/Feb/2020 19:30 B2 B 26 De Haven 5 B.I.O.S. 4 klein
Vr. 21/Feb/2020 19:30 C3 C 26 De Haven 8 `t Wilbert 5 klein
Ma. 24/Feb/2020 13:30 L1 A 22 Senioren De Haven 1 Pomerans 2 klein
Vr. 28/Feb/2020 20:00 A A 24 Haven 2 Doortjes Eetcafe 1 Op 2 tafels groot
Ma. 2/Mar/2020 13:30 L2 B 23 Senioren De Haven 2 Twentehallen 1 klein
Di. 03/Mar/2020 19:00 C1 A 28 De Haven 6 Grens Ribbelt 1 klein
Wo. 04/Mar/2020 20:00 A A 25 Haven 3 Driehoek 1 Op 2 tafels groot
Do. 05/Mar/2020 19:30 B1 A 28 De Haven 4 DBC’2000 1 klein
Do. 05/Mar/2020 19:30 C4 A 28 De Haven 9 BCA ALMELO 9 klein
Ma. 9/Mar/2020 13:30 L1 A 24 Senioren De Haven 1 Anholtskamp 1 klein
Ma. 09/Mar/2020 19:30 C2 A 29 De Haven 7 Centrum 2 klein
Do. 12/Mar/2020 19:30 B2 B 29 De Haven 5 Kolk 2 klein
Do. 12/Mar/2020 20:00 A A 26 Haven 2 Overkamp 4 Op 2 tafels groot
Vr. 13/Mar/2020 19:30 C3 C 29 De Haven 8 Minkmaat/den 5 klein
Ma. 16/Mar/2020 13:30 L2 B 25 Senioren De Haven 2 Deep`n 3 klein
Di. 17/Mar/2020 19:00 C1 A 30 De Haven 6 BV’74 7 klein
Do. 19/Mar/2020 19:30 B1 A 30 De Haven 4 Kolk 1 klein
Do. 19/Mar/2020 19:30 C4 A 30 De Haven 9 Het Twentse Ros 9 klein
Za. 21/Mar/2020 13:00 D3 5 17 De Haven 1 ABEC Op 2 tafels groot
Ma. 23/Mar/2020 13:30 L1 A 26 Senioren De Haven 1 Ellenkamp 1 klein
Wo. 25/Mar/2020 20:00 A A 28 Haven 3 Bousema Lochem 5 Op 2 tafels groot
Do. 26/Mar/2020 19:30 B2 B 31 De Haven 5 Het Twentse Ros 3 klein
Do. 26/Mar/2020 20:00 A A 28 Haven 2 Veemarkt 12 Op 2 tafels groot
Vr. 27/Mar/2020 19:30 C3 C 31 De Haven 8 Lonneker klein
Ma. 30/Mar/2020 13:30 L2 B 27 Senioren De Haven 2 Twente Senioren 2 klein
Ma. 30/Mar/2020 19:30 C2 A 32 De Haven 7 Pomerans 3 klein
Do. 02/Apr/2020 19:30 B1 A 32 De Haven 4 B.I.O.S. 2 klein
Do. 02/Apr/2020 19:30 C4 A 32 De Haven 9 Grens Ribbelt 5 klein
Ma. 6/Apr/2020 13:30 L1 A 28 Senioren De Haven 1 De Soos 1 klein
Di. 07/Apr/2020 19:00 C1 A 33 De Haven 6 Nova’88 3 klein
Wo. 08/Apr/2020 20:00 A A 30 Haven 3 Bousema Lochem 3 Op 2 tafels groot
Do. 09/Apr/2020 19:30 B2 B 33 De Haven 5 Grens Ribbelt 9 klein
Do. 09/Apr/2020 20:00 A A 30 Haven 2 Ellenkamp 2 Op 2 tafels groot
Vr. 10/Apr/2020 19:30 C3 C 33 De Haven 8 BV Nationaal 2 klein
Za. 11/Apr/2020 13:00 D3 5 19 De Haven 1 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam Op 2 tafels groot
Ma. 13/Apr/2020 13:30 L2 B 29 Senioren De Haven 2 Michgorius 4 klein
Do. 16/Apr/2020 19:30 B1 A 34 De Haven 4 Bartelshoek 1 klein
Do. 16/Apr/2020 19:30 C4 A 34 De Haven 9 De Vrieler 1 klein
Ma. 20/Apr/2020 13:30 L1 A 30 Senioren De Haven 1 Michgorius 2 klein
Za. 25/Apr/2020 13:00 D3 5 21 De Haven 1 Boeve afbouw Op 2 tafels groot