Klasse A: Competitie driebanden groot ( 2 Tafels ) / Klasse D: Divisie driebanden groot ( 2 Tafels )
Klasse B: Competitie driebanden klein ( 1 Tafel ) / Klasse C: Competitie libre klein ( 1 Tafel )
Wedstrijden lokaliteit: Cafe De Haven Industriestraat 206 7553 CW HENGELO OV 074-8539429
Seizoen  2019-2020
Dag Datum Tijd Klasse Poule Ronde Thuis   Uit Tafel
Di. 11-feb-2020 19:00 C1 A 25 De Haven 6 Centrum 1 klein
Do. 13-feb-2020 19:30 B1 A 25 De Haven 4 Grens Ribbelt 6 klein
Do. 13-feb-2020 19:30 C4 A 25 De Haven 9 Mekkelholt 3 klein
Do. 13-feb-2020 20:00 A A 22 Haven 2 Bousema Lochem 5 groot
Za. 15-feb-2020 13:00 D3 5 15 De Haven 1 De Harmonie Groningen Op 2 tafels groot
Ma. 17-feb-2020 19:30 C2 A 26 De Haven 7 Grens Ribbelt 3 klein
Wo. 19-feb-2020 20:00 A A 23 Haven 3 Stokkers 3 groot
Do. 20-feb-2020 19:30 B2 B 26 De Haven 5 B.I.O.S. 4 klein
Vr. 21-feb-2020 19:30 C3 C 26 De Haven 8 `t Wilbert 5 klein
Vr. 28-feb-2020 20:00 A A 24 Haven 2 Doortjes Eetcafe 1 groot
Di. 03-mrt-2020 19:00 C1 A 28 De Haven 6 Grens Ribbelt 1 klein
Wo. 04-mrt-2020 20:00 A A 25 Haven 3 Driehoek 1 groot
Do. 05-mrt-2020 19:30 B1 A 28 De Haven 4 DBC’2000 1 klein
Do. 05-mrt-2020 19:30 C4 A 28 De Haven 9 BCA ALMELO 9 klein
Ma. 09-mrt-2020 19:30 C2 A 29 De Haven 7 Centrum 2 klein
Do. 12-mrt-2020 19:30 B2 B 29 De Haven 5 Kolk 2 klein
Do. 12-mrt-2020 20:00 A A 26 Haven 2 Overkamp 4 groot
Vr. 13-mrt-2020 19:30 C3 C 29 De Haven 8 Minkmaat/den 5 klein
Di. 17-mrt-2020 19:00 C1 A 30 De Haven 6 BV’74 7 klein
Do. 19-mrt-2020 19:30 B1 A 30 De Haven 4 Kolk 1 klein
Do. 19-mrt-2020 19:30 C4 A 30 De Haven 9 Het Twentse Ros 9 klein
Za. 21-mrt-2020 13:00 D3 5 17 De Haven 1 ABEC Op 2 tafels groot
Wo. 25-mrt-2020 20:00 A A 28 Haven 3 Bousema Lochem 5 groot
Do. 26-mrt-2020 19:30 B2 B 31 De Haven 5 Het Twentse Ros 3 klein
Do. 26-mrt-2020 20:00 A A 28 Haven 2 Veemarkt 12 groot
Vr. 27-mrt-2020 19:30 C3 C 31 De Haven 8 Lonneker klein
Ma. 30-mrt-2020 19:30 C2 A 32 De Haven 7 Pomerans 3 klein
Do. 02-apr-2020 19:30 B1 A 32 De Haven 4 B.I.O.S. 2 klein
Do. 02-apr-2020 19:30 C4 A 32 De Haven 9 Grens Ribbelt 5 klein
Di. 07-apr-2020 19:00 C1 A 33 De Haven 6 Nova’88 3 klein
Wo. 08-apr-2020 20:00 A A 30 Haven 3 Bousema Lochem 3 groot
Do. 09-apr-2020 19:30 B2 B 33 De Haven 5 Grens Ribbelt 9 klein
Do. 09-apr-2020 20:00 A A 30 Haven 2 Ellenkamp 2 groot
Vr. 10-apr-2020 19:30 C3 C 33 De Haven 8 BV Nationaal 2 klein
Za. 11-apr-2020 13:00 D3 5 19 De Haven 1 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam Op 2 tafels groot
Do. 16-apr-2020 19:30 B1 A 34 De Haven 4 Bartelshoek 1 klein
Do. 16-apr-2020 19:30 C4 A 34 De Haven 9 De Vrieler 1 klein
Za. 25-apr-2020 13:00 D3 5 21 De Haven 1 Boeve afbouw Op 2 tafels groot